106

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

106

درونم چند زن زندگی میکنند. قبل ترها، فقط یک دخترک سیاه درونم بود، که هرازگاهی بیدار میشد و اذیتم میکرد و سیاه سیاهم میکرد و میخوابید. بعدها دیگه دخترک سیاه درونم بیدار نشد، یعنی انقدر آروم و غمگین شدم که دخترک سیاهم جاشُ به زن غمگین داد.

زن غمگینی درونم دارم که دمار از روزگارم درآورده. زن بهونه گیر که معمولن جمعه ها، بهونه هاش کلافه م میکنه. زن گوشه گیر و کم حرف که توی جمع های تازه کنارم میشینه و اجازه ارتباط گرفتن با آدم های جدیدُ بهم نمیده. زن وسواسی که آخ از این زن وسواسی. زن شاد و رنگی هم درونم داره، یا بهتر ِ بگم بیرونم! درواقع در ظاهر و همیشه من زنی هستم شاد که خب دلم نمیخواد کسی از درونم خبر داشته باشه. اما .. اما این زن غمگین َم، متاسفانه حکومت میکنه بر زن های دیگه ... دلم میخواد بخوابه، و هیچوقت بیداره نشه. باهاش دوست شدم، پای درددل ِش میشینم، باهاش همدردی میکنم و در تلاشم که مثل روز اول که نع، ولی خوب ِش کنم. زن عصبانی هم داشتم درونم، خیلی عصبانی، ولی باهاش حرف زدم ُ آرومش کردم، خیلی وقته که دیگه زن عصبی درونم بیدار نمیشه و این خوشحالم میکنه.

پ.ن: خیلی شیک زنگ زدم ُ مشاوره رو کنسل کردم! بعله! آفرین به خودم! و بعدش به "میم" گفتم سفر!  سفر حالمُ خوب میکنه.

ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://rahayei.blogsky.com/1397/02/01/post-106/
  • کلمات کلیدی: درونم ,میکنه ,خیلی ,باهاش ,بیدار ,دخترک ,درونم بیدار ,سیاه درونم ,دخترک سیاه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003